^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro

Szanowny Pan

Sławomir Sidur
Wójt Gminy Czermin

W imieniu Stanisława Sowy, redaktora naczelnego "Gazety Codziennej - Nowiny" mam przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Czermin zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Gazetę Codzienną - Nowiny" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali: Agnieszka Ćwięka, sołtys Sołectwa Ziempniów, Andrzej Stefanowicz, sołtys Sołectwa Otałęż, Anna Polak, sołtys Sołectwa Wola Otałęska, Grzegorz Cisło, sołtys Sołectwa Trzciana, Mariusz Boroński, sołtys Sołectwa Czermin, Wiesław Śpiewak, sołtys Sołectwa Łysaków oraz Stowarzyszenie Kobiet w Czerminie ,,Gracja”, KGW Dąbrówka Dąbrówka Osuchowska, KGW w Trzcianie, KGW w Ziempniowie.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Serdecznie zachęcam do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/agro

Z poważaniem,
Katarzyna Niedzwiecka
Główny koordynator akcji
Mistrzowie Agro
Polska Press