^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

X Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP

MDP_Czermin

W niedzielę, 30 czerwca 2019 r. w Chorzelowie odbyły się  X Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF. Naszą Gminę reprezentowała drużyna dziewcząt oraz drużyna chłopców z Czermina. Dziewczęta zajęły znakomite II miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się tuż za podium, na miejscu IV, ale rywalizowali oni w znacznie liczniejszej grupie drużyn. Poza tardycyjnymi pucharami i dyplomami za udział w zawodach, nasi młodzi strażacy otzrymali również dyplomy od Wójta Gminy Czermin, p. Sławomira Sidura, za godne reprezentowanie naszej gminy. Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom, a ich opiekunom serdecznie dziękujemy za trud włożony w przygotowanie obydwu drużyn!
Autor zdjęć: p. Wioleta Mucha