^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

Ostrzeżenia meteorologiczne 21.05.2019 godz 18:22

 

Komunikat meteorologiczny z godz. 18:22 dnia 21.05.2019

Zasięg komunikatu w województwie

JjB2SAwAAYgwMAAAgxsAAAABiDAwAACDGwAAAAGI

Komunikat meteorologiczny z godz. 18:22 dnia 21.05.2019
Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawiska Intensywne opady deszczu z burzami
Obszar województwo podkarpackie
powiaty: brzozowski, dębicki, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, mielecki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski
Sytuacja meteorologiczna Na terenie woj. podkarpackiego występują opady deszczu miejscami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Najwyższe sumy opadów zmierzono w zachodniej połowie województwa, gdzie miejscami spadło ponad 40 mm deszczu. Najwyższe opady zanotowano na północnym zachodzie województwa. 77 mm spadło w Choleżynie, 68 mm w Radomyślu Wielkim i Mielcu.
Uwagi Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB Witold Wiążewski
Godzina i data wydania godz. 18:22 dnia 21.05.2019
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.