^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

Zespół Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych informuje.

Drodzy Społecznicy,

Zespół Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych przygotował cykl warsztatów, które w najbliższych dniach odbędą się na terenie Województwa Podkarpackiego. Aż 8 spotkań w tematyce, która pomoże rozwijać społeczną działalność lokalnych liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Podczas warsztatów przedstawimy zagadnienia związane z kilkoma ważnymi dla Waszej działalności tematami m.in.: RODO, zasady prowadzenia księgowości, pozyskiwanie środków na działalność społeczną oraz mechanizmy współpracy z samorządem.

 

Podczas spotkań przedstawimy zasady naboru wniosków do kolejnej edycji Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2018-2019, którą zainaugurujemy początkiem przyszłego roku. Dla uczestników wspomnianych wyżej szkoleń mamy nagrodę, jaką będzie możliwość udziału w dodatkowym jednym warsztacie w wybranej tematyce w roku przyszłym (bez względu na otrzymaną dotację).

Mamy zatem dla Was 2 bezpłatne szkolenia i jeszcze 5.000 do pozyskania w przyszłym roku. O tym wszystkim dowiecie się tylko podczas udziału w warsztatach.

A co trzeba zrobić?

Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTQZBWafDYFBKRn7sd0qMFC91qi_nAvk4AQH9kHA0bP6jXuQ/viewform

wybrać interesujące Was szkolenie i spotkać się z naszymi ekspertami w wybranym przez siebie terminie.

Zapraszamy!!!
 

Zespół Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych