^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

Już jest w Czerminie – najszybszy Internet po światłowodzie od WDM!

Od pewnego czasu na terenie gminy Czermin sukcesywnie tworzona jest od podstaw infrastruktura światłowodowa najwyższej światowej klasy. Dzięki temu mieszkańcy naszej okolicy będą korzystać z najszybszego internetu w Polsce!

 

Do nowej linii światłowodowej, tworzonej przez firmę WDM z Mielca, zostali już podłączeni mieszkańcy Trzciany, Woli Mieleckiej, Rzędzianowic, Podleszan, Zawierzbia, Książnic, Rydzowa, Bożej Woli, Goleszowa, Kiełkowa, Błonia i Przecławia. W ubiegłym tygodniu sieć została dobudowana do Czermina. Dogodne lokalizacje stworzą szanse swobodnego dostępu do internetu dla wszystkich mieszkańców. W najbliższym czasie pierwsi abonenci w Czerminie będą mogli cieszyć się internetem o największej przepustowości.

Z internetu od WDM już teraz korzysta większość mieszkańców pobliskiej Woli Mieleckiej. Warto porozmawiać z nimi nt. usługi i poprosić o opinie. O usłudze można też przeczytać na stronie http://www.wolamielecka.info Internet od WDM działa niezależnie od warunków atmosferycznych i osiąga nawet ponad 900 Mbit/s – To tzw. łącze symetryczne, dzięki któremu wysyłanie i pobieranie danych odbywa się z tą samą prędkością.

Odpowiednio dobrane światłowody i sprzęt najwyższej klasy zapewniają najlepszą przepustowość. W chwili obecnej jest to najbardziej zaawansowane w skali światowej rozwiązanie technologiczne. Warto wspomnieć, że popularne na naszym terenie starsze systemy bywają oparte np. na sygnale radiowym. Wiemy, że często są niestabilne i osiągają 100 razy mniejszą prędkość. Internet radiowy mimo nazwy także potrzebuje kabli, dlatego decydując się na podpisanie umowy warto pytać o rodzaj dostarczanego sygnału. Ten radiowy zapewnia o wiele niższą jakość internetu. Nawet jeśli płynie częściowo przez światłowód, nie jest tym samym, co internet w pełni światłowodowy. Taki w naszej okolicy oferuje jedynie firma WDM. Pamiętajmy - internet światłowodowy jest symetryczny, stały, stabilny i nieograniczony żadnymi limitami.

Firma WDM podjęła się ogromnego wyzwania. W trosce o lokalną społeczność postanowiła udowodnić Polsce, Europie, światu, że nawet regiony uważane powszechnie za zacofane technologicznie potrafią zaskakiwać innowacyjnością. Tworzenie infastruktury światłowodowej z zachowaniem najwyższych standardów europejskich poprzedzone było szerokimi konsultacjami społecznymi. By sprostać biurokratycznym wymaganiom stworzono szczegółową dokumentację techniczną projektu.

Dzięki działaniom WDM mieszkańcy naszej okolicy mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań i niezawodnego, najszybszego w Polsce internetu. WDM oferuje także najbardziej innowacyjną platformę telewizyjną. Telewizja TOYA to dostęp do ponad 200 programów, z czego aż 49 jest dostarczanych w jakości HD. W ramach tej platformy użytkownik ma dostęp do wielu serwisów typu IPLA, IPLEX,  PLAYER. Może także wypożyczać filmy z bazy liczącej w chwili obecnej ponad 30 000 pozycji!  Inną usługą z oferty WDM jest Tani Telefon z niskimi abonamentami i interesującymi pakietami minut. Co więcej, wszystkie połączenia w ramach sieci WDM są całkowicie bezpłatne.

WDM zapewnia usługi, które wcześniej były dostępne tylko dla klientów korporacyjnych. Zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiają, że obecnie i klienci indywidualni mogą się cieszyć jakością mediów na najwyższym poziomie, a co najważniejsze i niebagatelne - oferta jest niezwykle atrakcyjna cenowo.

Nie czekaj! – Zadzwoń lub napisz już teraz:

17 717 55 55, 885 322 445 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć poniżej - kliknij obrazek

WDM sieci światłowodowe