^ Back to Top

Gmina Czermin

Breń Osuchowski, Czermin, Dąbrówka Osuchowska, Łysaków, Otałęż, Szafranów, Trzciana, Wola Otałęska, Ziempniów.

Czajen światłowodem do domu w Czerminie.

Szanowni Mieszkańcy i Klienci Czajen

Chcieliśmy oficjalnie poinformować, że Nasza firma buduje sieć światłowodową w waszej miejscowości. W związku z zapotrzebowaniem Naszych Klientów na szybsze możliwości przesyłania danych, korzystania z najnowszych technologii obecną sieć radiową zastąpi najnowocześniejsza technologia światłowodowa z niemalże nieograniczonymi możliwościami.

Film 1

Jej głównym założeniem jest doprowadzenie światłowodu do domu odbiorcy końcowego. Dużą zaletą przyłącza światłowodowego jest jednorazowa instalacja na wszystkie media. Jeden kabel, brak dodatkowych anten i talerzy satelitarnych na zewnątrz budynku. Kabel światłowodowy ma grubość 3 mm i można go schować za listwę podłogową . Tego typu rozwiązanie określane jest jako FTTH (Fiber To The Home) czyli światłowód do domu i w chwili obecnej jest najnowocześniejszym na świecie rozwiązaniem w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Film 2

Kupując telewizję, Internet lub telefon od lokalnego operatora zostawiamy podatki w Polsce, dajemy pracę ludziom z naszego regionu, wspieramy lokalny rynek.